Czerwińsk nad Wisłą, 1 czerwca (sobota) 2013 r.          
news
Wielkość czcionki:   


10 lat Wieczerników Modlitwy w Czerwińsku nad Wisłą 2003 - 2013
Nowenna 9 pierwszych sobót miesiąca IX 2012 – V 2013


Modlitwą Nowenny przygotowujemy się do spotkania wszystkich Wspólnot Wieczernikowych, które odbędzie się w sanktuarium MB Pocieszenia w Czerwińsku n/Wisłą 1 czerwca 2013 r.
Włączając się w to przygotowanie módlmy się o miłość Bożą, abyśmy wszyscy tą miłością żyli i nią rozkwitali, aby miłość dokonywała przemiany również drogiego naszym sercom miejsca jakim jest Czerwińsk, aby przemieniała nie tylko serca członków istniejących już Wspólnot, ale wszystkie serca związane z tamtym właśnie miejscem.
Celem życia każdego z nas jest Bóg i wszystkie nasze działania powinny iść ku Bogu. Wszyscy powinniśmy być złączeni w tym dążeniu do Boga. Powinniśmy być zjednoczeni. Wszyscy powinniśmy być wypełnieni miłością, miłością prawdziwą doskonałą, Bożą miłością. Niech ta miłość zatem jednoczy nasze serca! Niech uczyni całą Wspólnotę Wieczerników Modlitwy silną Bogiem, silną miłością. A jeśli dobrze przygotujemy się do tego, to w dniu Ogólnopolskiego Wieczernika nastąpi zjednoczenie serc wszystkich dusz najmniejszych ze wszystkich Wspólnot Wieczernikowych. Tam połączą się serca, tam, zjednoczą się, tam doświadczą miłości. Tam zniknie to, co dzieli.

Z błogosławieństwem
Ks. Tadeusz Pawluk

Dodano 01-09-2012 r.
© 2013 Stowarzyszenie Konsolata   design by pphem    strona korzysta z plików cookies - polityka prywatności